Wczytuję dane...
Model: 0363
Data przydatności: 09/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Lucaffe Mamma Lucia to wyśmienita mieszanka wyselekcjonowanych odmian arabiki (40%) i robusty (60%) pochodzących z Indii. Kawa o mocnym, lekko słodkim smaku i intensywnym aromacie, polecana na początek każdego dnia. Idealna do przygotowania klasycznego włoskiego espresso. Dedykowana dla przemysłu gastronomicznego, znajdzie zastosowanie w każdym domu.

  • Opakowanie: 1000g
  • Typ: kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 09/2020

O firmie Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.

Firma Lucaffe pojawiło się na rynku kawy jako mała, domowa palarnia. Zachowując tradycję pierwotnego palenia, w przeciągu 14 lat lat rozrosła się w dużą firmę sprzedającą z powodzeniem swoje produkty na rynkach międzynarodowych.


Gian Luca Venturelli otworzył swoją palarnię w 1996 roku na brzegu jeziora Garda, w miejscowości Padenghe, dzieląc się z Klientami owocami swojej pasji. Firma rozwijała się bardzo szybko, najpierw w zakładzie w Roncadelle (Brescia), gdzie oprócz urządzeń do prażenia i mielenia kawy został wdrożony innowacyjny system do pakowania kawy w saszetki.

W 2004 roku palarnię przeniesiono do nowej siedziby w Carpenedolo, niedaleko siedziby firmy La Piccola, której właścicielem jest również Gian Luca Venturelli, a która to produkuje i dystrybuuje ekskluzywne ekspresy do kawy. Pracownicy obu firm wymieniają swoje doświadczenia, aby móc zaproponować swoim Odbiorcom doskonałe produkty. 2010 rok przyniósł kolejny krok w ekspansji firmy Lucaffe, dzięki oddaniu do użytku nowego budynku fabryki.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...