Wczytuję dane...
Model: 1456
Data przydatności: 05/2021
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Lucaffe Piccolo & Dolce 1  kg. Kultowy produkt palarni Lucaffe, mieszanka o długoletniej tradycji. Cudownie bogata w smaku, lekko słodka, bez większej kwasowości, z delikatną nutą owocowo - czekoladową. Doskonała jakość ziaren Arabica 90% z dodatkiem ziaren Robusta 10%, dla uzyskania obfitej i trwałej kremy. Doskonała do latte macchiato i cappucino.

  • Skład: 90% Arabica, 10% Robusta
  • Opakowanie: 1 kg
  • Typ: kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 02/2021r

O firmie Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.

Firma Lucaffe pojawiło się na rynku kawy jako mała, domowa palarnia. Zachowując tradycję pierwotnego palenia, w przeciągu 14 lat lat rozrosła się w dużą firmę sprzedającą z powodzeniem swoje produkty na rynkach międzynarodowych.

Gian Luca Venturelli otworzył swoją palarnię w 1996 roku na brzegu jeziora Garda, w miejscowości Padenghe, dzieląc się z Klientami owocami swojej pasji. Firma rozwijała się bardzo szybko, najpierw w zakładzie w Roncadelle (Brescia), gdzie oprócz urządzeń do prażenia i mielenia kawy został wdrożony innowacyjny system do pakowania kawy w saszetki.

W 2004 roku palarnię przeniesiono do nowej siedziby w Carpenedolo, niedaleko siedziby firmy La Piccola, której właścicielem jest również Gian Luca Venturelli, a która to produkuje i dystrybuuje ekskluzywne ekspresy do kawy. Pracownicy obu firm wymieniają swoje doświadczenia, aby móc zaproponować swoim Odbiorcom doskonałe produkty. 2010 rok przyniósł kolejny krok w ekspansji firmy Lucaffe, dzięki oddaniu do użytku nowego budynku fabryki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...