Wczytuję dane...
Model: 0954
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Ubijak do mleka Bialetti Cappuccinatore wykonany ze stali nadaje się do użycia także na kuchniach indukcyjnych oraz przeznaczony jest do mycia w zmywarce. Bialetti Cappuccinatore doskonale komponuje się z wyposażeniem każdej kuchni, a ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne użycie. 

Ubijak posiada podwójną siatkę ubijającą, dzięki czemu pianka będzie aksamitna w smaku.

Pojemność ubijaka to 1 L. Oznacza to, że urządzenie jest w stanie jednorazowo ubić 300 ml mleka, które po wlaniu zajmie około 1/3 jego wysokości..

O firmie Bialetti.

Żyjący na przełomie XIX i XX wieku Alfonso Bialetti (1888-1970) był inżynierem, który stał się sławny dzięki wynalezieniu kawiarki Moka Express. Zaprojektowana w 1933 roku kafetiera zrewolucjonizowała włoski rynek, stając się ikoną włoskiego stylu i obecnie jest nieodzowną częścią niemal każdej kuchni włoskiej.

Swoje umiejętności Bialetti szlifował najpierw, pracując w przemyśle aluminiowym we Francji. W 1919 roku założył własne zakłady metalowe z produkcją wyrobów aluminiowych w Crusinallo we Włoszech. To one stały się podwaliną pod firmę Bialetti.

W założonej przez siebie Bialetti Industrie S.p.A, Alfonso projektował kolejne kawiarki, które przyniosły mu z czasem ogromne zyski. Dziś firma Bialetti jest dużym przedsiębiorstwem z branży kuchennej, a jej dochody z  końca 2015 roku wynoszą 172,4 milionów Euro.

Kawiarki Bialetti w sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...