Wczytuję dane...
Model: 0955
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Zaparzacz Bialetti Pourover w kolorze białym został wykonany z wysokiej jakości porcelany. Urządzenie łączy część górną - zaparzacz i pojemnik na przefiltrowaną kawę.

W celu przyrządzenia wystarczy w górnej części zaparzacza zasypać zmieloną kawą papierowy filtr i po zalaniu wodą cieszyć się gotowym napojem. 

Pojemność zaparzacza to 355 ml, co stanowi 2 filiżanki.

Opakowanie nie obejmuje filtrów.

O firmie Bialetti.

Żyjący na przełomie XIX i XX wieku Alfonso Bialetti (1888-1970) był inżynierem, który stał się sławny dzięki wynalezieniu kawiarki Moka Express. Zaprojektowana w 1933 roku kafetiera zrewolucjonizowała włoski rynek, stając się ikoną włoskiego stylu i obecnie jest nieodzowną częścią niemal każdej kuchni włoskiej.

Swoje umiejętności Bialetti szlifował najpierw, pracując w przemyśle aluminiowym we Francji. W 1919 roku założył własne zakłady metalowe z produkcją wyrobów aluminiowych w Crusinallo we Włoszech. To one stały się podwaliną pod firmę Bialetti.

W założonej przez siebie Bialetti Industrie S.p.A, Alfonso projektował kolejne kawiarki, które przyniosły mu z czasem ogromne zyski. Dziś firma Bialetti jest dużym przedsiębiorstwem z branży kuchennej, a jej dochody z  końca 2015 roku wynoszą 172,4 milionów Euro.

Kawiarki Bialetti w sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...