Wczytuję dane...
Model: 0001
Data przydatności: 06/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Ristora Cioccolata Bar Densa to wysokiej klasy gęsta czekolada pitna, jakości barowej. Jej główne składniki to odtłuszczone kakao i cukier. Produkt o sypkiej konsystencji. Czekolada Ristora nie zawiera mleka w proszku, dlatego nie będzie smakować rozrobiona z wodą.

Termin przydatności do spożycia  min 06/2021r

Produkt bezglutenowy.


Sposób przygotowania:

Czekoladę  wsypujemy do naczynia i zalewamy zimnym mlekiem. Mieszamy. Tak przygotowaną mieszankę podgrzewamy do momentu, aż zgęstnieje. Do podgrzania możemy użyć:Ristora w Sklepie Kawa365.pl

  • Ekspresu - ubijamy przy użyciu dyszy do cappuccino. Pod wpływem temperatury czekolada gęstnieje.
  • Kuchenki gazowej lub elektrycznej - na małym ogniu, stale mieszać, aby się nie przypaliła.

O firmie Prontofoods

Koncern Prontofoods jest największym we Włoszech wytwórcą produktów typu "instant". Firma bardzo przyczyniła się do rozwoju sektora produktów rozpuszczalnych na rynku włoskim. Prontofoods posiada w swojej ofercie nie tylko, najbardziej rozpoznawalne, czekolady Ristora, ale również herbaty instant, herbaty ziołowe, rumianek, kawę, cappuccino, budynie, śmietanki mleczne, granulaty mleka, substancje słodzące, fruktozę i inne produkty dla mniejszej i większej dystrybucji, handlu detalicznego i hurtowego – przeznaczone na potrzeby hoteli, restauracji, kawiarni, barów, jak i do użytku domowego.

Firmę założył ponad 40 lat temu Luciano Pensante, który nadal pozostaje właścicielem firmy.
Produkty Prontofoods eksportowane są do około pięćdziesięciu krajów na całym świecie. Zyski korporacji z roku na rok są coraz większe. Koncern posiada dwa duże, nowoczesne zakłady produkcyjne ulokowane we Włoszech.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...