Wczytuję dane...
Model: 0117
Data przydatności: 02/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Czekolada Ristora to najwyższej klasy gorąca czekolada do picia, produkowana przez uznaną na całym świecie. Wielbicieli tego napoju znają włoską markę RISTORA. W przeciwieństwie do większości dostępnych na naszym rynku czekolad jest to produkt w pełni naturalny. RISTORA nadaje się  do przygotowania w profesjonalnych punktach gastronomicznych (czekoladziarka, dysza parowa ekspresu, kuchenka elektryczna/gazowa) jak i w domu (na kuchence, dysza parowa ekspresu). Każda saszetka zawiera 25 gram czekolady.

  • Opakowanie zawiera: 5 saszetekRistora w Sklepie Kawa365.pl
  • Waga: 100 gramów
  • Data przydatności do spożycia 02/2021

O firmie Prontofoods

Koncern Prontofoods jest największym we Włoszech wytwórcą produktów typu "instant". Firma bardzo przyczyniła się do rozwoju sektora produktów rozpuszczalnych na rynku włoskim. Prontofoods posiada w swojej ofercie nie tylko, najbardziej rozpoznawalne, czekolady Ristora, ale również herbaty instant, herbaty ziołowe, rumianek, kawę, cappuccino, budynie, śmietanki mleczne, granulaty mleka, substancje słodzące, fruktozę i inne produkty dla mniejszej i większej dystrybucji, handlu detalicznego i hurtowego – przeznaczone na potrzeby hoteli, restauracji, kawiarni, barów, jak i do użytku domowego.

Firmę założył ponad 40 lat temu Luciano Pensante, który nadal pozostaje właścicielem firmy.
Produkty Prontofoods eksportowane są do około pięćdziesięciu krajów na całym świecie. Zyski korporacji z roku na rok są coraz większe. Koncern posiada dwa duże, nowoczesne zakłady produkcyjne ulokowane we Włoszech.

Ciekawostki.

1. Ristora jest główną i najbardziej rozpoznawalną marką handlową włoskiego koncernu spożywczego Prontofoods.
2. Firma Prontofoods jest jednym z kluczowych sponsorów utytułowanej, włoskiej ekipy kolarskiej Liquigas-Cannondale. W barwach drużyny startuje trzech Polaków: Maciej Bodnar, Maciej Paterski i Sylwester Szmyd, a także zwycięzca Tour de Pologne z 2011 roku, Słowak Peter Sagan, który z sukcesami ściga się również w najbardziej prestiżowych wyścigach kolarskich, jak Tour de France czy Giro d’Italia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...