Wczytuję dane...
Model: 1186
Data przydatności: 05/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka o o wyrazistym charakterze z gęstą cremą i delikatną kakaową nutą. Żadne inne Espresso capsa nie jest palone dłużej, nie ma tak łagodnego smaku i jest niemal całkowicie pozbawione kwasu.

  • Skład:Arabica i Robusta
  • Typ: kapsułki do systemu Nespresso, 10 szt
  • Data przydatności do spożycia 05/2020

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...