Wczytuję dane...
Model: 1178
Data przydatności: 05/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Ciemne, długotrwałe prażenie wschodnioafrykańskich ziaren Arabiki zapewnia szczególnie intensywne doznania smakowe. Pełna i intensywna, z utrzymującym się posmakiem. Harmonijnie dobrane aromaty czarnej porzeczki, czekolady deserowej i palonych migdałów.

  • Skład: 100% Arabica
  • Typ: kapsułki do systemu Nespresso, 10 szt
  • Data przydatności do spożycia 05/2020

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...