Wczytuję dane...
Model: 3054
Data przydatności: 01/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka Arabici (80%) i Robusty (20%). Ciemny stopień palenia. Wysoka zawartości kofeiny. Idealna do kaw z mlekiem.

Saszetki pasują do ekspresów na saszetki ESE.

Skład: 80% Arabika, 20% Robusta

Średnica: 44

 

O firmie Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.

Firma Lucaffe pojawiło się na rynku kawy jako mała, domowa palarnia. Zachowując tradycję pierwotnego palenia, w przeciągu 14 lat lat rozrosła się w dużą firmę sprzedającą z powodzeniem swoje produkty na rynkach międzynarodowych.

Gian Luca Venturelli otworzył swoją palarnię w 1996 roku na brzegu jeziora Garda, w miejscowości Padenghe, dzieląc się z Klientami owocami swojej pasji. Firma rozwijała się bardzo szybko, najpierw w zakładzie w Roncadelle (Brescia), gdzie oprócz urządzeń do prażenia i mielenia kawy został wdrożony innowacyjny system do pakowania kawy w saszetki.

W 2004 roku palarnię przeniesiono do nowej siedziby w Carpenedolo, niedaleko siedziby firmy La Piccola, której właścicielem jest również Gian Luca Venturelli, a która to produkuje i dystrybuuje ekskluzywne ekspresy do kawy. Pracownicy obu firm wymieniają swoje doświadczenia, aby móc zaproponować swoim Odbiorcom doskonałe produkty. 2010 rok przyniósł kolejny krok w ekspansji firmy Lucaffe, dzięki oddaniu do użytku nowego budynku fabryki.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...