Wczytuję dane...
Model: 1260
Data przydatności: 09/2019
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kapsułki Gimoka Puro Aroma Espresso Deciso do systemu Dolce Gusto. Kawa z kapsułek Espresso Deciso posiada intensywny smak.
Smak: nuta gorzkiego kakao i suszonych owoców.

Opakowanie zawiera 16 kapsułek.


Data przydatności do spożycia
: 09/2019

O palarni Gimoka.

Początki koncernu Gimoka sięgają małej rodzinnej firmy. Palarnia Gimoka powstała ponad 30 lat temu dzięki pasji rodziny Padelli, a dziś firmą zarządza drugie pokolenie. Historię palarni rozpoczął w 1982 roku w miejscowości Lecco jej założyciel Ivan Padelli. Pasja twórców Gimoki i ich obecnych właścicieli, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku kawy uczyniły palarnię jednym z czołowych dystrybutorów kawy we Włoszech, obsługujących wiele prestiżowych włoskich barów, klientów indywidualnych i korporacyjnych. Firma, która początkowo miała charakter rodzinny stała się dużą korporacją o zasięgu międzynarodowym. Aktualnie, corocznie w palarni przetwarza się ponad 20 000 ton kawy.

Gimoka łączy tradycję i innowacje. Włoskie rzemiosło parzenia kawy zestawia z wysokiej jakości technologią, aby najlepsze espresso było dostępne dla wszystkich na co dzień: czy to w domu, czy w pracy, czy poza nimi. Kawy Gimoka oddają włoski smak, kulturę i styl życia. Palarnia zyskała miano wiodącego innowatora na rynku kawy i jest symbolem włoskiej jakości i tradycji.

Kawa Gimoka w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...