Wczytuję dane...
Model: 0287
Data przydatności: 11/2019
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Oryginalna włoska kawa mielona Caffe Poli Cup of Excellence 100% Arabica. Topowy produkt palarni Poli, która od ponad pół wieku dostarcza najbardziej wymagającym włoskim Klientom wyselekcjonowane i starannie palone ziarna kawy. Cup of Excellence to mielone, ekskluzywne ziarna 100% Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, dzięki którym uzyskasz wyśmienity napój o każdej porze dnia. Cup of Excellence - Filiżanka Doskonałości. Idealna na czas wypoczynku, do porannego śniadania i dla godnego podsumowania ważnej kolacji. Mieszanka w estetycznej puszce. Polecana szczególnie do przygotowywania we włoskich kafetierach. W sklepie Kawa365.pl super świeża i bezpośrednio z Włoch!

Produkt: Caffe Poli Cup of Excellence
Waga i rodzaj: 250 g, mielona
Producent: Torrefazione Poli
Skład: 100% Arabica
Data przydatności do spożycia: 11/2019

O firmie Torrefazione Poli.

Palarnia Poli została założona przez Giuseppe Poli w 1962 roku. Pan Poli od lat pielęgnował i rozwijał swoją pasję do kawy, by wkrótce móc podzielić się nią z szerszym odbiorcą, dzięki powołaniu do życia swojej własnej palarni. Torrefazione Poli kupuje najlepszej jakości zielone kawy z najbardziej znanych rynków. Tworzy z nich mieszanki wysokiej jakości, aby zadowolić wszystkich swoich klientów. Palarnia Poli wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt. Sukces palarni opiera się w dużej mierze na wysokiej jakości produktu, konkurencyjnych cenach i ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa. Palarnia Poli dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowała swój własny sposób palenia kawy. Obecnie jest to dynamiczna, solidna i nowoczesna firma, biorąca początek i głęboko zakorzeniona na rynku włoskim, ale także silnie zorientowana na rynki zagraniczne. Poli jest jednym ze sponsorów piłkarskiego klubu włoskiej ekstraklasy, Serie A - Atalanty Bergamo.
 
Misja Palarni.

Caffè Poli jest synonimem klasycznej tradycji włoskiego espresso od ponad 50 lat. Mieszanki kawy wykonane są wyłącznie z najlepszych gatunków Arabiki i Robusty. Produkcja jest starannia kontrolowana na każdym etapie procesu: od odpowiedniego doboru surowców, przez palenie, aż do sprzedaży produktu końcowego. Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek poddawany jest dokładnej analizie przez degustatorów - ekspertów, poświadczających wysoką jakość produktów z zachowaniem najwyższych standardów jakości wprowadzonych w palarni.
 
Grupa Poli.

Torrefazione Poli należy do silnej grupy przedsiębiorstw powiązanych pasją do kawy. Obecnie grupa składa się z trzech przedsiębiorstw: Torrefazione Poli, C House Coffee Shop & Lounge Cafè i Nero Aroma. Każde z nich działa w odrębnym sektorze, dzieląc się w grupie zdobytym doświadczeniem. Wspólna pozostaje pasja i wysoka jakość produktu, jaki trafia do Odbiorcy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...