Wczytuję dane...
Model: 0052
Data przydatności: 07/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Dallmayr Espresso Monaco to niepowtarzalna kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych odmian Arabiki (100%). Ziarna palone i mielone specjalnie z myślą o parzeniu kawy w ekspresach, do przygotowywania klasycznego espresso. Kawa Dallmayr charakteryzuje się szlachetnym i niepowtarzalnie delikatnym smakiem oraz kremową pianką. Wspaniała jako cappuccino i latte macchiato.

  • Skład: 100% Arabica
  • Waga: 200g
  • Data przydatności do spożycia: 07/2020

O firmie Dallmayr

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...