Wczytuję dane...
Model: 1035
Data przydatności: 02/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa mielona Dallmayr Ethiopian Crown 250 g to najwyższej jakości etiopska mokka o subtelnym, szlachetnym, pełnym smaku i wyjątkowym aromacie.

Palarna Dallmayr deklaruje, że za każde sprzedane opakowanie kawy Dallmayr Ethiopian Crown sadzi pięć sadzonek krzewów w Etiopii. Drzewa, które z nich wyrastają, poprawiają jakość gleby – a tym samym zapewniają podstawowe warunki życia dla ludzi na miejscu.

  • Skład: 100% Arabica
  • Data przydatności do spożycia: 03/2020

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro.
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...