Wczytuję dane...
Model: 1024
Data przydatności: 05/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa mielona Dallmayr Granverde 250 g to wysokiej klasy mieszanka z Ameryki Łacińskiej, o delikatnie orzechowym smaku i subtelnej końcowej nucie. Harmonijne połączenie różnych gatunków kawy (w przeciwieństwie do oryginalnych, czystych gatunków kaw, takich jak Dallmayr Kilimanjaro i Neiva). Ziarna kawy pochodzą ze zrównoważonych upraw: opatrzone są zarówno certyfikatem UTZ Certified, jak i znakiem Bio.

  • Skład: 100% Arabica
  • Data przydatności do spożycia: 05/2020.

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...