Wczytuję dane...
Model: 1022
Data przydatności: 04/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa mielona Dallmayr Neiva 250 g to wysokiej klasy mieszanka z Kolumbii, o świeżym, nieco pikantnym aromacie i delikatnej, cytrusowej nucie. Dallmayr Neiva to czysty, pierwotny gatunek kawy z Kolumbii. Określana jako „single origin coffee” (w przeciwieństwie do mieszanki Dallmayr Granverde), bo pochodzi tylko z jednego określonego regionu i ma smak typowy dla terenu, na którym jest uprawiana. Kawa opatrzona jest certyfikatem UTZ Certified, potwierdzającym pochodzenie ze zrównoważonych upraw.
.


  • Skład: 100% Arabica
  • Data przydatności do spożycia: 04/2020.

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...