Wczytuję dane...
Model: 0031
Data przydatności: 11/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kimbo Espresso Napoletano to znakomita mieszanka ziarna Arabiki (80%) i Robusty (20%). Kawa palona dość mocna zgodnie z neapolitańską tradycją. Charakteryzuje się zdecydowanym, wyrazistym smakiem i bardzo aromatycznym zapachem. Kawa mielona uniwersalnie z przeznaczeniem do parzenia w kafeteriach moka i ekspresach przelewowych oraz ciśnieniowych.

  • Skład: Arabiki (80%) i Robusty (20%)
  • Zawartość kofeiny: Niska
  • Data przydatności do spożycia 11/2020r

Średnie wartości odżywcze

 

100ml*

50ml*

Wartość energetyczna

10,73 kcal/ 45,50 kJ

5,37 kcal/ 22,75 kJ

Tłuszcz

0,09 g

0,04 g

w tym nasycone

0,03 g

Ślady

Węglowodany

1,37 g

0,68 g

w tym cukry

Ślady

Ślady

Białko

1,12 g

0,56 g

Sól

0,10 g

0,05 g

*Wartości odnoszą się do kawy bez dodatków przygotowanej z ekstrakcji w kawiarce z trzech łyżek (18g kawy)

Historia firmy Cafe' do Brasil

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadziła do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...