Model: 0040
Data przydatności: 01/2020
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa mielona Lavazza Qualita Oro 250 g w wersji IT na najbardziej wymagający rynek włoski. Najwyższej jakości mieszanka 100% szlachetnych Arabik. Kawa dedykowana do kawiarek, dobra do ekspresów ciśnieniowych i innych, także tradycyjnych sposobów parzenia. Zawiera stosunkowo mało kofeiny i jest delikatnie kwaskowa. Kawa o naturalnym, intensywnym, niezwykle aromatycznym zapachu. Jedna z ulubionych kaw naszych Klientów. Najbardziej rozpoznawalny produkt marki Lavazza. U nas w legendarnej wersji na rynek włoski. Sprowadzana bezpośrednio przez naszą firmę ze słonecznej Italii.

Cena kawy Lavazza Qualita Oro zmienia się wraz ze zmianą jej ilości w koszyku.

Kupują Państwo kawę w wersji na rynek włoski! Nasi Klienci doceniają kawę Lavazza Oro w wersji przeznaczonej na rynek włoski. Wielu z nich dostrzega różnicę w smaku tej kawy w porównaniu z wersją INT, dostępną w Polsce, na sklepowych półkach. Różne jest opakowanie w obu wersjach. Różny jest kod EAN produktu.

Lavazza Qualita Oro 250 g IT w najlepszej cenie! Super świeża! Dostępna także w zestawach promocyjnych!

O sklepie Kawa365. Gwarancja błyskawicznej dostawy od Zaufanego Sprzedawcy!

Specjalizujemy się w imporcie kaw przeznaczonych na najbardziej wymagający rynek włoski. Tworzymy nowe standardy na polskim rynku. Dostarczamy na rynek polski wiele unikatowych produktów, jak choćby produkowane we Włoszech i przeznaczone na rynek włoski kawy Lavazza Qualita Oro, kawy Illy, Vergnano i Pellini. Jesteśmy dużą hurtownią kawy z Ostrołęki. Nasze komentarze mówią same za siebie. 100% zadowolonych Klientów i dostawa w 24h. Oferujemy ceny hurtowe już przy zamówieniu 1 opakowania zbiorczego kawy (20 szt. kawy mielonej, 6 kg kawy ziarnistej). Zapraszamy!

  • Skład: 100% Arabica
  • Stopień palenia: jasny
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Data przydatności do spożycia powyżej

O firmie Lavazza.

Firmę założył w 1895 roku w Turynie Luigi Lavazza, początkowo otwierając mały sklep spożywczy na Via San Tommaso 10. Dziś działalnością firmy zarządza trzecie i czwarte pokolenie rodziny Lavazza. Lavazza importuje kawę z całego świata. Pracownicy firmy są zdania, że aż 16 milionów rodzin, spośród wszystkich 20 milionów rodzin kupujących kawę we Włoszech, wybiera produkty Lavazza. Lavazza posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech i siedem spółek zależnych: we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Dystrybuuje swoje produkty w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Obrót firmy za 2006 rok szacowany był na kwotę 930 mln EUR.

Kawy Lavazza w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...