Wczytuję dane...
Model: 1304
Data przydatności: 01/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Lavazza ¡Tierra! Peru - Andy to delikatna kawa mielona z nutą owoców i kwiatów. Wyjątkowe połączenie ziaren Arabiki, zrodzonych w Peru na zboczach andyjskiej Cordillera. 

Kawa Lavazza, Peru - Andy posiada średni stopień intensywności (5/10 według skali Lavazza).

¡Tierra! Peru pochodzi wyłącznie z gospodarstw posiadających certyfikat Rainforest Alliance - międzynarodowej organizacji non-profit promującej przyjęcie zrównoważonych praktyk rolnych w celu ochrony lasów, rzek, gleby i przyrody. Certyfikat Rainforest Alliance świadczy również o tym, że pracownicy kawowych gospodarstw opłacani są sprawiedliwie i cieszą się godziwymi warunkami życia, mają ułatwiony dostęp do opieki zdrowotnej i edukacji dla swoich dzieci.

  • Skład: 100% Arabika
  • Opakowanie: 180 g
  • Data przydatności do spożycia: 01/2021r

Kawa posiada miękkie opakowanie.

O firmie Lavazza.

Firmę założył w 1895 roku w Turynie Luigi Lavazza, początkowo otwierając mały sklep spożywczy na Via San Tommaso 10. Dziś działalnością firmy zarządza trzecie i czwarte pokolenie rodziny Lavazza. Lavazza importuje kawę z całego świata. Pracownicy firmy są zdania, że aż 16 milionów rodzin, spośród wszystkich 20 milionów rodzin kupujących kawę we Włoszech, wybiera produkty Lavazza. Lavazza posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech i siedem spółek zależnych: we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Dystrybuuje swoje produkty w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Obrót firmy za 2006 rok szacowany był na kwotę 930 mln EUR.

Kawy Lavazza w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...