Wczytuję dane...
Model: 0251
Data przydatności: 10/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Pellini Top Bezkofeinowa  to wyśmienita mieszanka ziaren arabiki otrzymana w wyniku naturalnego procesu utleniania kofeiny z ziaren, przy pomocy dwutlenku węgla. Opakowanie zawiera 250g kawy mielonej

Doskonała mieszanka ziarnistych kaw bezkofeinowych otrzymywana w wyniku naturalnego procesu utleniania kofeiny z ziaren, przy pomocy dwutlenku węgla, pozostawiając ziarnom ich wyjątkowy aromat i smak. Kawa produkowana jest w systemie jakości ISO 9001:2000. Pozostałość kofeiny nie przekracza 0,10%.

 •    Naturalny proces utleniania kofeiny z ziaren.
 •    Skład: 100% Arabica
 •    Zawartość kofeiny: Bardzo niska
 •    Waga: 0,250g
 •    Data przydatności do spożycia 10/2020r

  O firmie Pellini
  Pellini Cafe to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w 1922 roku. Początkowo zajmowała się produkcją ziół leczniczych, by w 1947 roku przebranżowić się na palarnię kawy. Pellini jest 5. co do wielkości palarnią kawy we Włoszech, spośród około 750 palarni kaw w tym kraju. Produkuje około 12 milionów kilogramów kawy rocznie. Eksportuje kawę na cały świat. Znana jest z wysokiej jakości produktów. Sukces Pellini pochodzi z wielkiej pasji i z ciągłego dążenia do palenia kaw najwyższej jakości, przeznaczonych dla koneserów kawy na całym świecie. Pokaźna liczba nabywców marki świadczy o tym, że pasję i gust producenta podzielają odbiorcy.  Pellini tworzy własny, unikalny i charakterystyczny smak kawy. Ten smak zaspokaja przeróżne gusta miłośników kawy.

  Celem palarni jest dostarczenie Klientom kawy o stałej jakości i zawsze wyraźnym smaku. Produkty Pellini spełniają międzynarodowe standardy UNI EN ISO 9001:2000, które gwarantują:
  staranne badania i dobór surowców, cykl palenia dostosowany do konkretnej mieszanki,
  stałą kontrolę na każdym etapie procesu palenia, dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych narzędzi,

  degustację kawy i jej pakowane przez grupę ekspertów - degustatorów, którzy weryfikują jej jakość i smak.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...