Wczytuję dane...
Model: 0091
Data przydatności: 11/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Vergnano Aroma di Casa to kawa o bogatym aromacie i intensywnym smaku. Jest ona dobrze zrównoważoną mieszanką Arabiki i Robusty ze zdecydowaną przewagą Robusty, która nadaje jej silnego charakteru. Mocno palona, o wysokiej zawartości kofeiny, co czyni ją idealną kawą na dobry początek dnia. Znakomita do włoskiego espresso ale równie dobrze smakuje z mlekiem. Do przygotowywania w kafetierach lub w sposób tradycyjny.

Dwupak: 2x250g

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład: 60% Arabika, 40% Robusta
  • Stopień palenia: Mocny
  • Zawartość kofeiny: Wysoka
  • Waga: 0,5kg

Data przydatności do spożycia: 11/2020

O firmie Vergnano

Vergnano w Sklepie Kawa365.pl

Caffe Vergnano to firma z długą historią i prestiżową tradycją. Powstała w 1882 roku. Firma rozpoczęła działalność jako mały sklep spożywczy w Chieri, niewielkim miasteczku u podnóża gór w okolicach Turynu. Została założona przez dziadka obecnych właścicieli firmy, Domenico Vergnano.

Już wkrótce dla rodziny Vergnano jasnym stało się jej prawdziwe powołanie. W przeciągu kilku lat mały sklep przerodził się w palarnię, której nieobce stały się największe sekrety palenia kawy. Firma rosła w zdumiewającym tempie. Pierwsze trzy włoskie sklepy palarni zostały otwarte w Turynie, Alba i Chieri. Prawdziwym skokiem naprzód stał się rok 1930. Tego roku, w wyniku odważnej decyzji zakupiono fabrykę kawy w Kenii.

Dziś firma może patrzeć w przyszłość z ufnością. Posiada fabrykę mieszczącą się na 13500 metrach kwadratowych, z 14 automatycznymi liniami produkcyjnymi. W roku 2008 Firma stała się siódmym co do wielkości włoskim dystrybutorem w sektorze HORECA, obecnym w 19 regionach, z liczbą ponad 4000 klientów i ponad 40 oddziałami w 13 krajach na całym świecie. Firma eksportuje z powodzeniem do ponad 60 krajów na całym świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...