Wczytuję dane...
Model: 0373
Data przydatności: 01/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Pellini Luxury Absolute. Nowość w jednej z największych włoskich palarni. Intensywna, bardzo aromatyczna kawa z przeznaczeniem na klasyczne espresso. 100% Arabica. Palona mocno, o nucie czekolady i suszonych owoców.

Opakowanie zawiera 10 kapsułek

  • Skład: 100% Arabika
  • Waga: 50 g
  • Rodzaj: kawa w kapsułkach do systemu Nespresso
  • Data przydatności do spożycia 01/2021r

Misja palarni Pellini.

Celem palarni jest dostarczenie Klientom kawy o stałej jakości i zawsze wyraźnym smaku. Produkty Pellini spełniają międzynarodowe standardy UNI EN ISO 9001:2000, które gwarantują:
  • staranne badania i dobór surowców, cykl palenia dostosowany do konkretnej mieszanki,
  • stałą kontrolę na każdym etapie procesu palenia, dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych narzędzi,
  • degustację kawy i jej pakowane przez grupę ekspertów - degustatorów, którzy weryfikują jej jakość i smak.
O firmie Pellini.
Pellini Cafe to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w 1922 roku. Początkowo zajmowała się produkcją ziół leczniczych, by w 1947 roku przebranżowić się na palarnię kawy. Pellini jest 5. co do wielkości palarnią kawy we Włoszech, spośród około 750 palarni kaw w tym kraju. Produkuje około 12 milionów kilogramów kawy rocznie. Eksportuje kawę na cały świat. Znana jest z wysokiej jakości produktów. Sukces Pellini pochodzi z wielkiej pasji i z ciągłego dążenia do palenia kaw najwyższej jakości, przeznaczonych dla koneserów kawy na całym świecie. Pokaźna liczba nabywców marki świadczy o tym, że pasję i gust producenta podzielają odbiorcy. Pellini tworzy własny, unikalny i charakterystyczny smak kawy. Ten smak zaspokaja przeróżne gusta miłośników kawy.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...