Wczytuję dane...
Model: 0054
Data przydatności: 07/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN


Oryginalna kawa Gevalia Instant Mellanrost rozpuszczalna 0,2kg -to 100% arabika o niezwykłym aromacie świeżo zmielonej kawy. Efekt osiągnięty podczas procesu liofilizacji ziaren kawy w niskich temperaturach idealna w domu oraz w automatach vendingowych, super jakość w niskiej cenie.

  • Waga: 200gram
  • Data ważności do spożycia: 07/2020R

 O palarni Gevalia

Gevalia jest największą palarnią kawy w Skandynawii. Stanowi spółkę zależną Mondelez (Kraft Foods). Od 2007 produkowała ponad 40 różnych odmian kawy i herbaty. W 2015 roku zaprzestała sprzedaż herbaty.        

Siedziba palarni znajduje się w położonym w Szwecji Gävle (po łacinie: Gevalia). Firma została utworzona w 1853 roku przez spółkę Wiktor Teodor Engwall & Co KB. Przez 120 lat działała jako firma rodzinna. W 1971 roku przedsiębiorstwo zostało kupione przez General Foods (obecnie Mondelez). Większość kaw Gevalia sprzedawanych jest w Szwecji, Danii oraz innych krajach znad Morza Bałtyckiego. Niektóre z produktów, głównie premium, są eksportowane do Ameryki.

Gevalia zawdzięcza dużą część obecnego sukcesu w Europie Północnej znanym i długotrwałym kampaniom marketingowym. Firma umieszcza swoje reklamy
w miejscach publicznych w Szwecji, a także na samolotach, czy łodziach po
dwodnych. Na polecenie Króla Szwecji Gevalia dostarcza swoje produkty dla rodziny królewskiej.

Większość z kaw sprzedawanych przez firmę Gevalia to mieszanki Arabiki z Kenii, Gwatemali, Kolumbii, Kostaryki i Brazylii. Produkty składają się z maksymalnie sześciu różnych odmian ziaren Arabiki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...