Wczytuję dane...
Model: 0254
Data przydatności: 01/2021
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Illy Espresso pochodzi z bardzo znanej palarnii Illy Caffe z Triestu uznawanej za najlepszą palarnię kawy we Włoszech. Palona  mocno, wyłącznie z najlepszych mi starannie wyselekcjonowanych Arabik.Kawa przeznaczona jest do parzenia w ekspresach na saszetki (cialde) oraz do ekspresów ciśnieniowych wyposażonych w specjalne sitko na saszetki. Każda saszetka zapakowana w osobną kopertę. 18 sztuk saszetek ESE. Idealnie odmierzona i zmielona porcja 7g kawy.

 • Skład: 100% Arabika
 • Stopień palenia: mocny
 • Zawartość kofeiny: mała
 • Data przydatności do spożycia powyżej
 • Zawartość kawy w opakowaniu: 125 gram
 • Waga z opakowaniem: 500g

  Gwarancja jakości Illy


  Illy jest pierwszą firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat DNV, nagradzający jakość całości łańcucha produkcyjnego kawy: od momentu zebrania ziaren, poprzez ich palenie, aż do dostarczenia produktu na półki sklepowe. Illy ściśle współpracuje z macierzystymi fabrykami kawy, dostarczając im swojej szerokiej, zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy i solidnie płacąc za jakość ziaren, które wychodzą z fabryk i które mają zostać poddane paleniu w palarniach Illy.

  O firmie Illy

  Illy to marka kawy palonej w Trieście we Włoszech. Mieszanka jest pakowana w postaci całych ziaren, kawy mielonej i innych. Kawy pakowane są przeważnie w pojemnikach stalowych pod ciśnieniem. Obecnie Illy jest dużą międzynarodową korporacją, sprzedającą swoje produkty kawowe w około 131 krajach na całym świecie. Grupa Illy składa się z kilku spółek zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii i krajach Beneluksu. Grupa zatrudnia około 700 osób. Firma Illy kupuję wyłącznie kawę z gatunku arabika, głównie z Brazylii, ale także z Kolumbii, Indii i krajów Afryki i Ameryki Środkowej.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...