Wczytuję dane...
Model: 0342
Data przydatności: 12/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Lavazza Dek w saszetkach ESE jest mieszanką starannie dobranych ziaren brazylijskiej arabiki. Kawy o wyjątkowym zapachu i wyważonej słodkości, poddana naturalnemu procesowi dekofeinizacji. Zawartość kofeiny na poziomie nie wyższym niż 0,10%. Kawa idealna o każdej porze dnia.Kawy Lavazza w Sklepie Kawa365.pl

Rodzaj: kapsułki ESE
Zawartość kofeiny: nie więcej niż 0,10%.


Data  przydatności do spożycia powyżej12/2020r


O firmie Lavazza.


Firmę założył w 1895 roku w Turynie Luigi Lavazza, początkowo otwierając mały sklep spożywczy na Via San Tommaso 10. Dziś działalnością firmy zarządza trzecie i czwarte pokolenie rodziny Lavazza.
Lavazza importuje kawę z całego świata, m.in. z Brazylii i Kolumbii w Ameryce Południowej, Gwatemali, Kostaryki i Hondurasu w Ameryce Środkowej, Ugandy w Afryce, Indonezji i Wietnamu w Azji oraz Stanów Zjednoczonych i Meksyku w Ameryce Północnej. Zrównoważone wymagania produkcyjne doprowadziły firmę do opracowania programu zrównoważonego rozwoju rolnictwa w Hondurasie, Kolumbii i Peru, dążącego do poprawy jakości kawy, a także ochrony środowiska i warunków pracy w tych krajach.

Pracownicy firmy są zdania, że aż 16 milionów rodzin, spośród wszystkich 20 milionów rodzin kupujących kawę we Włoszech, wybiera produkty Lavazza.

Firma prowadzi szereg sklepów detalicznych kawy. Sklepy te oferują tradycyjne napoje kawowe, jak również sprzedaż całego ziarna i kawy mielonej do użytku domowego. Lavazza posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech i siedem spółek zależnych: we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Dystrybuuje swoje produkty w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Obrót firmy za 2006 rok szacowany jest na kwotę 930 mln EUR.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...