Wczytuję dane...
Model: 0278
Data przydatności: 09/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawe Espresso Casa GUSTO CREMOSO wyróżnia intensywny bukiet smakowy.  To mieszanka Arabiki i Robusty, powstały w wyniku wydłużonego procesu palenia, który likwiduje kwasowość, jednocześnie podkreślając nutę goryczki.
Niepowtarzalny zapach i smak mieszanek Segafredo Zanetti zostały zamknięte w saszetkach typu ESE. Opakowanie zawiera 18 saszetek jednorazowego użytku, każda pojedynczo zapakowana saszetka zawiera 7g kawy. Przeznaczona do systemów ESE

  • Skład: Arabica / Robusta
  • Zawartość: 18 saszetek
  • Waga: 125 gram

  • Termin do spożycia 09/2020rSegafredo Zanetti założył w 1973 roku w rejonie Bolonii Massimo Zanetti. Początkowo rozwijał on działalność we Włoszech, gdzie szybko stał się jednym z kluczowych dostawców kawy na lokalnym rynku. Firma rozwinęła handel detaliczny we Włoszech na dużą skalę, by następnie udać się na podbój rynków międzynarodowych. Segafredo Zanetti jest obecnie wiodącym producentem espresso we Włoszech i na całym świecie. Ma ponad 70 000 odbiorców. Zwolennicy kawy Segafredo wypijają dziennie ok. 50 milionów filiżanek espresso. Misją firmy jest szerzenie smaku, kultury i metod przygotowania prawdziwego włoskiego espresso na całym świecie. Marka Segafredo reklamowana była na samochodach Formuły 1, m. in. na bolidach Williams, który w 1994 roku zdobył tytuł mistrza świata konstruktorów.

Kawa SEGAFREDO w Sklepie Kawa365.pl

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...