Wczytuję dane...
Model: 3246
Data przydatności: 08/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka ziarna Arabiki (60%) i Robusty (40%,). Kawa o delikatnym, czekoladowym profilu aromatycznym. Pozostawia lekko słodki posmak. Dzięki ziarnom robusty, kawa posiada mocną cremę (9 na 10), 

Skład:  Arabica (60%) i Robusta (40%)

Kwasowość: 5 na 10,

Aromat: 7 na 10,

Body: 9 na 10,

Crema: 9 na 10.

Data przydatności do spożycia: 08/2021.

O Caffe Roen

Palarnia Caffè Roen została założona w 1979 roku w Pacengo di Lazise, niedaleko Werony (Włochy). Sergio Bendinelli pracował w branży kawowej, zanim zdecydował się rozpocząć własną produkcję. W poszukiwaniu idealnego espresso początkowo użył małej maszyny do pieczenia, co pozwoliło mu opracować pierwsze mieszanki kawy i uruchomić niewielką produkcję dla branży gastronomicznej.

Caffè Roen jest także właścicielem palarni Bendinelli. Dzięki markom Caffè Roen i Espresso Bendinelli firma oferuje szeroką gamę kaw, które nadają się zarówno jako czyste espresso, jak i kawy z mlekiem.

Staranny dobór kawy opierają na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Kawy Caffe Roen i Bendinelli prażone są w klasycznej, niskotemperaturowej palarni bębnowej. Gwarantuje to pełny rozwój smaków ziaren kawy. Prażenie jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych mistrzów, którzy dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy, mogą ocenić proces palenia każdej mieszanki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...