Wczytuję dane...
Model: 1540
Data przydatności: 10/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Zicaffe 50' Cinquantenario 1 kg. Najwyższej klasy mieszanka espresso. Mieszanka najlepszych aromatycznych ziaren Arabiki i Robusty z Brazylii i Ameryki Środkowej, starannie wyselekcjonowanych i palonych w celu skomponowania tej niezwykłej mieszanki. Kawa o doskonałym smaku i zapachu dla uzyskania najlepszego espresso o gęstej, jednorodnej i trwałej kremie.

Produkt zachowuje doskonały zapach dzięki pakowaniu jeszcze ciepłej kawy w torbach powietrznych ze specjalnym zaworem.

Skład: 70% Arabica, 30% Robusta.
Data przydatności do spożycia: 10/2020.


O Zicaffe.

W 1929 roku Vito Zichittella, miłośnik i koneser kawowy, otworzył małą kawiarnię w Marsali, po zachodniej stronie Sycylii. Pomysł był tak udany, a kawa tak pachniała i smakowała Klientom, że Vito wkrótce zaczął sprzedawać kawę w całej zachodniej Sycylii pod marką Zicaffe. Vito posiadł unikalną recepturę, a jego mieszanki były wyjątkowe w smaku i miały niezwykły aromat. W 1971 r. Zicaffe była już dużą firmą. W 1977 r. produkcja została przeniesiona do większych pomieszczeń w celu poszerzenia sieci dystrybucyjnej na cały kraj, a wkrótce i świat.

Przez ponad 80 lat cztery pokolenia rodziny Zichittella prowadziły działalność gospodarczą z tą samą pasją, którą zapoczątkował założyciel Vito.

Kawa Zicaffe w Sklepie Kawa365.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...