Wczytuję dane...
Model: 0655
Data przydatności: 11/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Arcaffe Roma 250 g to najwyższej jakości mieszanka, której tradycja sięga 1926 roku. Jej nazwa pochodzi od słynnej kawiarni z Livorno, dla której została specjalnie przygotowana. Złożona z najlepszej jakości czystych Arabik, łagodna, o przyjemnym aromacie kakaowym i karmelowym. Niezwykle aromatyczna i aksamitna.

* Kawy Arcaffe są certyfikowane przez Certified Speciality Coffee Association of Italy. Wszystkie opakowania kawy są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości kawy i zapobiegającym jej fałszerstwom.

  • Skład: 100% Arabica
  • Opakowanie: 250 g
  • Typ: kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 11/2020.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

O Firmie Arcaffe:

Arcaffe to niezależna palarnia założona w 2003 roku zaangażowana w tworzenie najwyższych standardów obsługi i jakości produktów. Arcaffè dba o autentyczność, smak i świeżość każdego produktu. Każdy produkt jest niezwykle dopracowany, przygotowany na bazie ziaren z najlepszych plantacji. Arcaffe w swojej ofercie posiada także mieszanki kaw z plantacji działających w systemie Fair Trade Organic (FTO), które charakteryzują się bezkompromisową jakością przy zachowaniu sprawiedliwych warunków handlowych i ekologicznej uprawie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...