Wczytuję dane...
Model: 0573
Data przydatności: 11/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Arcaffe Gorgona. Nowa mieszanka palarni Arcaffe. Nazwa Gorgona pochodzi od nazwy jednej z wysp archipelagu Tuscan w pobliżu Livorno, które jest siedzibą palarni Arcaffe. Kawa składa się z wysokiej jakości ziarna Arabiki 85% i Robusty 15%. Kawę docenią wszyscy lubiący intensywny smak czarnego napoju. Kawa dobrze zbalansowana, o pełnym body i delikatnej kwasowości. Pozostawia łagodny posmak lukrecji.

* Kawy Arcaffe są certyfikowane przez Certified Speciality Coffee Association of Italy. Wszystkie opakowania kawy są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości kawy i zapobiegającym jej fałszerstwom.

  • Skład: 85% Arabica, 15% Robusta
  • Opakowanie: 1000 g
  • Typ: kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 07/2020

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

O Firmie Arcaffe:
Arcaffe to niezależna palarnia założona w 2003 roku zaangażowana w tworzenie najwyższych standardów obsługi i jakości produktów. Arcaffè dba o autentyczność, smak i świeżość każdego produktu. Każdy produkt jest niezwykle dopracowany, przygotowany na bazie ziaren z najlepszych plantacji. Arcaffe w swojej ofercie posiada także mieszanki kaw z plantacji działających w systemie Fair Trade Organic (FTO), które charakteryzują się bezkompromisową jakością przy zachowaniu sprawiedliwych warunków handlowych i ekologicznej uprawie.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...