Wczytuję dane...
Model: 0959
Data przydatności: 01/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Bazzara Ethiopia Washed Sidamo to wysokiej jakości jednorodna płukana arabika pochodząca z Etiopii. Kawę cechuje wyczuwalna nuta słodyczy i dostrzegalny smak owoców tropikalnych pozbawiony jakiejkolwiek goryczy.

Skład: 100% Arabica  

Stopień palenia: średni   

Zawartość kofeiny: niska

Opakowanie: 1000g  

Typ: Kawa ziarnista

 
Data przydatności do spożycia: 04/2020.

O marce Bazzara.
                  

                                                                                                                                                                                                                                                           
Właścicielem marki Bazzara jest firma Planet Coffee z siedzibą w Trieście. Do portu w Trieście napływają transporty z najszlachetniejszych upraw zielonej kawy. Bracia Mauro i Franco Bazzara starannie wybierają i kontrolują przed zakupem ziarna, z których wypala się mieszanki o wyjątkowej jakości.


Głównym celem palarni Bazzara jest stworzenie rzemieślniczej tradycji jako pewnej formy gwarancji oferowanej kawy ziarnistej. Aby jak najlepiej spełnić swoje cele firma Planet Coffee korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy, jedynie włoskiej produkcji. Ogromne doświadczenie i wiedza mistrzów palenia kawy wyraża się w doskonałym produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku „Made in Italy”. Wysoka, rzemieślnicza jakość palonej kawy to cecha, która wyróżnia kawę Bazzara spośród innych producentów. Palarnia Bazzara nastawiona jest głównie na eksport kawy, obecnie dzięki importerom i wyłącznym dystrybutorom dostępna jest w ponad 20 krajach na całym świecie.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...