Wczytuję dane...
Model: 1457
Data przydatności: 02/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Bazzara Espresso Guatemala Washed SHB 1 kg to wysokiej jakości jednorodna arabika pochodząca z Gwatemali. Kawa charakteryzuje się przyjemną kwasowością, słodyczą i wyczuwalną nutą czekoladową. Kawa ma bardzo bogaty bukiet smakowy i wspaniały aromat. Jest idealna dla wielbicieli delikatnej kawy.

  • Skład: 100% Arabica  
  • Stopień palenia: średni   
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Opakowanie: 1000g   
  • Typ: Kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 05/2020.

O marce Bazzara.
                  

                                                                                                                                                                                                                                                           
Właścicielem marki Bazzara jest firma Planet Coffee z siedzibą w Trieście. Do portu w Trieście napływają transporty z najszlachetniejszych upraw  zielonej kawy. Bracia Mauro i Franco Bazzara starannie wybierają i kontrolują przed zakupem ziarna, z których wypala się mieszanki o wyjątkowej jakości.


Głównym celem palarni Bazzara jest stworzenie rzemieślniczej tradycji jako pewnej formy gwarancji oferowanej kawy ziarnistej. Aby jak najlepiej spełnić swoje cele firma Planet Coffee korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy, jedynie włoskiej produkcji. Ogromne doświadczenie i wiedza mistrzów palenia kawy wyraża się w doskonałym produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku „Made in Italy”. Wysoka, rzemieślnicza jakość palonej kawy to cecha, która wyróżnia kawę Bazzara spośród innych producentów. Palarnia Bazzara nastawiona jest głównie na eksport kawy, obecnie dzięki importerom i wyłącznym dystrybutorom dostępna jest w ponad 20 krajach na całym świecie.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...