Wczytuję dane...
Model: 1331
Data przydatności: 08/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Bazzara Gustoitaliano to mieszanka wysokiej jakości ziaren robusty pochodzących z Indii oraz Wietnamu, która podbiła już serca niejednego konesera kawy.

Wyraźny smak, doskonałe body i intensywne aromaty z nutami prażonych zbóż i ciemnej czekolady zakończone nutami oleju sandałowego. Posmak wywołuje przypływ orientalnych przypraw i świeżych migdałów.

  • Skład: 100% Robusta  
  • Stopień palenia: średni  
  • Zawartość kofeiny: wysoka
  • Opakowanie: 1000g  
  • Typ: Kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 08/2020r.
O marce Bazzara.                                                                                                                                                                                                                                                                                

Właścicielem marki Bazzara jest firma Planet Coffee z siedzibą w Trieście. Do portu w Trieście napływają transporty z najszlachetniejszych upraw  zielonej kawy. Bracia Mauro i Franco Bazzara starannie wybierają i kontrolują przed zakupem ziarna, z których wypala się mieszanki o wyjątkowej jakości.

Głównym celem palarni Bazzara jest stworzenie rzemieślniczej tradycji jako pewnej formy gwarancji oferowanej kawy ziarnistej. Aby jak najlepiej spełnić swoje cele firma Planet Coffee korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy, jedynie włoskiej produkcji. Ogromne doświadczenie i wiedza mistrzów palenia kawy wyraża się w doskonałym produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku „Made in Italy”. Wysoka, rzemieślnicza jakość palonej kawy to cecha, która wyróżnia kawę Bazzara spośród innych producentów. Palarnia Bazzara nastawiona jest głównie na eksport kawy, obecnie dzięki importerom i wyłącznym dystrybutorom dostępna jest w ponad 20 krajach na całym świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...