Wczytuję dane...
Model: 0934
Data przydatności: 09/2019
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Cellini Caffe Crema Forte to mieszanka 60% najlepszych ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej oraz 40% ziaren Robusty. Palone powoli i równomiernie we włoskim stylu. Kawa o mocnym smaku i trwałej cremie.

  • Skład: 60% Arabica, 40% Robusta
  • Opakowanie:  1kg
  • Data przydatności powyżej: 09/2019.


O firmie Cellini.


Ojcem Cellini jest Amleto Pieri, który założył firmę specjalizującą się w pośrednictwie sprzedaży zielonej kawy na włoskim rynku. 4 grudnia 1946 roku wraz ze swymi synami Humbertem i Sergiem otrzymał licencję na sprzedaż towarów kolonialnych. Synowie Amleto osobiście kontynuowali kawowy biznes rozpoczęty przez ich ojca. W ciągu zaledwie kilku lat założona przez rodzinę Pieri palarnia Torrefazione Cafe Columbia stała się liderem rynku kawowego w Toskanii. Było to możliwe dzięki olbrzymiej wiedzy rodziny Pieri dotyczącej tradycji espresso i wyspecjalizowaniu w wyborze tylko najlepszych źródeł kawy, które znalazły w palarni dedykowanej kawowym koneserom.


Cellini zostało formalnie utworzone w 1985 roku, kiedy palarnia Columbia połączyła się z dwoma innymi historycznymi firmami: Filicori (utworzoną w Bolonii w 1883 roku) i Eureca (utworzoną w Genui w 1933 roku). Dziś firmą zarządza Giovanni Pieri, który z sukcesem wprowadził Cellini na międzynarodowe rynki. Wybudowano nową fabrykę, która stała się wzorem dla innych palarni. Firma Cellini nieustannie się rozwija, skupiając się na jakości i innowacjach technologicznych, ale zawsze z pełnym szacunkiem dla tradycji.

Kawa Cellini w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...