Wczytuję dane...
Model: 0812
Data przydatności: 08/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Dallmayr Caffe Crema Perfetto 1 kg. Kawa o unikalnej kompozycji naturalnych aromatów i zrównoważonym smaku. Perfekcyjna krema.Doskonała mieszanka delikatnych ziaren Arabiki i intensywnych ziaren Robusty dla uzyskania idealnego smaku. Polecana wszystkim koneserom ceniącym zbalansowany smak i niezwykły aromat.

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład:  Arabica / Robusta
  • Waga: 1 kg

Data przydatności do spożycia: 08/2020

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...