Wczytuję dane...
Model: 1220
Data przydatności: 05/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro Selektion des Jahres Peru 1 kg. Z roku na rok, wybór palarni Dallmayr pada na inny kraj specjalizujący się w uprawie kawy, by przygotować charakterystyczną dla niego mieszankę. Selektion Peru to wyjątkowej jakości mieszanka pochodząca z prowincji Jaen w Peru. 100% ziaren Arabiki o subtelnym aromacie i posmaku czekoladowo-jagodowym. Idealna do przygotowania w każdym ekspresie. Mieszanka roku 2018!

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład:  100% Arabica
  • Waga: 1 kg

Data przydatności do spożycia: 2020

O firmie Dallmayr.

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...