Wczytuję dane...
Model: 0103
Data przydatności: 05/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Dallmayr Ethiopia to najszlachetniejsza mieszanka ziaren Arabiki pochodząca z Ethiopii. Żywy i aromatyczny smak kawy Dallmayr Ethiopia pozwala delektować się naprawdę doskonałą kawą górską. Kawa wyróżnia się nutami dzikich ziół uzupełnionymi aromatem trawy cytrynowej i odrobiną gorzkiej czekolady.

Intensywność: 4 na 5.

Kwasowość: 3 na 5.

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład: 100% Arabika
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Waga: 0,5kg
  • Data przydatności do spożycia: 05/2020

Przedstawione zdjęcie opakowanie może nieznacznie różnić się od jego rzeczywistego wyglądu.

O firmie Dallmayr

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji. Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...