Wczytuję dane...
Model: 0107
Data przydatności: 04/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Perfekcyjnie uszlachetniona pierwszorzędna kawa ziarnista Dallmayr Prodomo 500g - kawa o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Każda jej filiżanka to czysta przyjemność. Jej tajemnica tkwi w stosowanych surowych ziarnach kawy: wyłącznie najszlachetniejsze ziarna zebrane w najlepszych wyżynnych rejonach uprawy kawy na ziemi.

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład: 100% Arabika
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Waga: 0,5kg
  • Termin przydatności do spożycia: 08/2020.

 

O firmie Dallmayr

Firma Dallmayr z siedzibą w Monachium jest firmą z ponad 300-letnią historią. Dwa herby z brązu umieszczone na fasadzie budynku głównej siedziby są zapowiedzią jakości, która bierze swój początek z rodzinnej tradycji.Ta jakość trwa niezmiennie przez lata. Delikatesy Dallmayr w sercu miasta odwiedza każdego roku ponad 1,4 milionów turystów z całego świata, a także drugie tyle mieszkańców Monachium. Kawa Dallmayr i jej główna marka Prodomo zaliczane są do czołowych marek na niemieckim rynku kawy. Asortyment uzupełniają nowe produkty zgodne z duchem czasu, takie jak Dallmayr Crema d´Oro.
 
Dallmayr jest na terenie Niemiec czołowym dostawcą kawy. Pomimo wzmożonej ekspansji firma Dallmayr pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Georga Randlkofera i Wolfganga Willego przy wsparciu kolejnych pokoleń .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...