Wczytuję dane...
Model: 1463
Data przydatności: 07/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Danesi Gold Quality Espresso Italiano 1 kg. Mieszanka dobrana tak, by móc rozkoszować się bogactwem najlepszej kawy. Bestseller od Danesi. Kawa z posmakiem słodkiego miodu i słonego karmelu. Łączy w sobie wyselekcjonowane ziarna z Ameryki Łacińskiej, Afryki i Indonezji.

Kawa palona powoli, o znakomitym smaku i długotrwałym aromacie. Z dobrze wyważoną kwasowością, idealnie połączoną z bogatą, jedwabistą konsystencją.

Skład: 100% Arabica.


Data przydatności do spożycia: 07/2021O firmie Danesi.

Danesi Caffè jest rzymską firmą założoną w 1905 roku przez Alfredo Danesi, znawcę najlepszych kawowych mieszanek. Alfredo Danesi był jednym z pierwszych, który rozpowszechnił kulturę i konsumpcję tradycyjnego espresso, na początku ubiegłego wieku. Od 1933 r. firmę prowadził jego syn, Giovanni, zwiększając sprzedaż produktów, zwłaszcza do branży HoReCa. Giovanni rozwijał firmę, by wkrótce zacząć eksportować swoje produkty do 60 krajów świata.

W 1990 r., po 30 latach zarządzania przedsiębiorstwem przejętym od swego ojca Giovanniego, synowie Alfredo i Roberto unowocześnili firmę nadając jej bardziej przemysłowy i nowoczesny charakter, w pełni zachowując tradycyjne receptury. Dziś do rozwoju firmy przyczynia się czwarte pokolenie, w pełni złożone z kobiet, które odpowiadają na nowe zapotrzebowania i wyzwania w myśl nowoczesnych trendów.

Kawa Danesi w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...