Wczytuję dane...
Model: 0171
Data przydatności: 08/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Ekaf Bar Gran Aroma 1 kg to połączenie najwspanialszych odmian Arabiki z niewielkim dodatkiem najlepszych, poddawanych obróbce metodą mokrą indyjskich kaw Robusta. Przygotowywana wedle tradycyjnej receptury. Doceniana przez prawdziwych koneserów kawy. Produkowana wyłącznie na najbardziej wymagający rynek włoski. Zrównoważony, pełny smak, wzmożony dzięki powolnemu procesowi palenia, typowemu dla prawdziwego włoskiego espresso. Kawa nadaje się do każdego rodzaju ekspresu, a także do wszelkich innych sposobów parzenia.Kawa Ekaf w Sklepie Kawa365.pl

  • Skład: 70% Arabika, 30% Robusta
  • Waga: 1kg
  • Termin przydatności do spożycia: 08/2020r

O firmie Cellini

Ojcem Cellini jest Amleto Pieri, który założył firmę specjalizującą się w pośrednictwie sprzedaży zielonej kawy na włoskim rynku. 4 grudnia 1946 roku wraz ze swymi synami Humbertem i Sergiem otrzymał licencję na sprzedaż towarów kolonialnych. Synowie Amleto osobiście kontynuowali kawowy biznes rozpoczęty przez ich ojca. W ciągu zaledwie kilku lat założona przez rodzinę Pieri palarnia Torrefazione Cafe Columbia stała się liderem rynku kawowego w Toskanii. Było to możliwe dzięki olbrzymiej wiedzy rodziny Pieri dotyczącej tradycji espresso i wyspecjalizowaniu w wyborze tylko najlepszych źródeł kawy, które znalazły w palarni dedykowanej kawowym koneserom.

Cellini zostało formalnie utworzone w 1985 roku, kiedy palarnia Columbia połączyła się z dwoma innymi historycznymi firmami: Filicori (utworzoną w Bolonii w 1883 roku) i Eureca (utworzoną w Genui w 1933 roku). Dziś firmą zarządza Giovanni Pieri, który z sukcesem wprowadził Cellini na międzynarodowe rynki. Wybudowano nową fabrykę, która stała się wzorem dla innych palarni. Firma Cellini nieustannie się rozwija, skupiając się na jakości i innowacjach technologicznych, ale zawsze z pełnym szacunkiem dla tradycji.

Kawa Cellini w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...