Wczytuję dane...
Model: 1684
Data przydatności: 07/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka najlepszych ziaren arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej. Klasyczna kawa 100% arabiki z lekką, ale zrównoważoną kwasowością i złożonym aromatycznym bukietem, w którym wyróżniają się kwiaty, świeże owoce i miód. 

Bendinelii 100% Arabica Gourmet dedykowane dla osób, które cenią delikatne espresso.

  • Profil aromatyczny: kwiaty, świeże owoce i miód,
  • Body: 4 na 10,
  • Crema: 7 na 10,
  • Aromat: 9 na 10.
  • Skład: kawa ziarnista 100% arabica
  • Termin przydatności do spożycia: 12/2020.

O Caffe Roen

Palarnia Caffè Roen została założona w 1979 roku w Pacengo di Lazise, niedaleko Werony (Włochy). Sergio Bendinelli pracował w branży kawowej, zanim zdecydował się rozpocząć własną produkcję. W poszukiwaniu idealnego espresso początkowo użył małej maszyny do pieczenia, co pozwoliło mu opracować pierwsze mieszanki kawy i uruchomić niewielką produkcję dla branży gastronomicznej.

Caffè Roen jest także właścicielem palarni Bendinelli. Dzięki markom Caffè Roen i Espresso Bendinelli firma oferuje szeroką gamę kaw, które nadają się zarówno jako czyste espresso, jak i kawy z mlekiem.

Staranny dobór kawy opierają na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Kawy Caffe Roen i Bendinelli prażone są w klasycznej, niskotemperaturowej palarni bębnowej. Gwarantuje to pełny rozwój smaków ziaren kawy. Prażenie jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych mistrzów, którzy dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy, mogą ocenić proces palenia każdej mieszanki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...