Wczytuję dane...
Model: 1461
Data przydatności: 09/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Izzo 100% Arabica Gold 1 kg w puszce. Mieszanka kawy o najwyższej jakości dla kogoś, kto ceni smak prawdziwego włoskiego espresso. Kawa o niskiej zawartości kofeiny i aksamitnym smaku. Złoty produkt Izzo. 100% najlepszych ziaren Arabiki, przeznaczonych do najlepszych kawiarni i restauracji, teraz także w Twoim domu!

Data przydatności do spożycia: 09/2021.

O Izzo Caffe.

Izzo Caffè powstała w pobliżu wulkanu Wezuwiusz w 1979 roku. Założycielem palarni jest Vincenzo Izzo - prawdziwy miłośnik neopolitańskiej tradycji, który dzięki wielkiej pasji do kawy. posiadł wyjątkową receptę na przygotowywanie prawdziwego włoskiego espresso. W miarę upływu czasu, silny duch przedsiębiorczości u Vincenzo, wspierany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, zarówno w zakresie technicznym jak i handlowym, sprzyjał szybkiemu rozwojowi firmy i ustabilizowaniu jej pozycji zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Dziś firma za cel stawia sobie nie tylko dostarczenie Odbiorcom szerokiej gamy produktów, ale przede wszystkim maksymalnego zadowolenia z wyboru najlepszej kawy.

Kawa Izzo w Sklepie Kawa365.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...