Wczytuję dane...
Model: 2000
Data przydatności: 02/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Jolly Caffe Crema per Espresso Firenze 500 g. Pierwsza mieszanka, która otrzymała prestiżowy znak "Certyfikowane Włoskie Espresso" nadawany przez Istituto Nazionale Espresso Italiano. Wykwintna mieszanka o zrównoważonym body i bogactwie aromatu. Kawa z lekką nutą słodyczy, gorzkiego kakao, wanilii i suszonych owoców.

Skład: 100% Arabica.


Data przydatności do spożycia: 02/2021


O palarni Jolly.


Palarnia Jolly została założona we Florencji w 1953 roku przez Dante Belardinelli. Od samego początku misją firmy było stworzenie doskonałej mieszanki espresso z charakterystycznym profilem sensorycznym, który jest jednakowy i powtarzalny w każdym kolejnym paleniu. Jolly Caffè uważa, że ​​prawdziwa włoska kultura espresso jest sprawą najwyższej wagi. Pielęgnuje ją, zwracając szczególną uwagę na jakość mieszanek i zapewniając profesjonalne szkolenia dla baristów. Jolly Caffè zawsze była aktywna w promowaniu i zabezpieczaniu najlepszej jakości mieszanek kawy i włoskiego espresso.

W 1989 r. Jolly Caffè stało się jednym z założycieli "Coffee Bar Roasters Consortium", a od 1992 r. "Grancaffè Consortium" - grupy jedenastu włoskich palarni najwyższej jakości. W 1993 r. Jolly Caffè rozpoczęła współpracę z "Międzynarodowym Instytutem Degustatorów Kawy" (IIAC), aby zdefiniować pojęcie kawy najwyższej jakości. W tamtym czasie nie istniała ani naukowa definicja włoskiego espresso, ani naukowa metoda opisywania właściwości technicznych i sensorycznych kaw najwyższej jakości.
Konsekwentnie koncentrując się na jakości jako integralnej części swoich wartości korporacyjnych, Jolly Caffe w 1998 roku stała się członkiem - założycielem Narodowego Instytutu Włoskiego Espresso, organizacji non-profit powołanej w celu obrony i promowania włoskiego espresso we Włoszech i na świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...