Wczytuję dane...
Model: 2001
Data przydatności: 07/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Jolly Firenze TSR 500 g. Mieszanka wysokiej jakości ziaren Arabiki (70%) uzupełnionych wyselekcjonowanymi ziarnami Robusty (30%). Dla miłośników kawy o trwałej, obfitej kremie. Pełen, lekko orzechowy smak z nutą korzenną.

Skład: 70% Arabica, 30% Robusta.
Data przydatności do spożycia: 07/2021.

O palarni Jolly.


Palarnia Jolly została założona we Florencji w 1953 roku przez Dante Belardinelli. Od samego początku misją firmy było stworzenie doskonałej mieszanki espresso z charakterystycznym profilem sensorycznym, który jest jednakowy i powtarzalny w każdym kolejnym paleniu. Jolly Caffè uważa, że ​​prawdziwa włoska kultura espresso jest sprawą najwyższej wagi. Pielęgnuje ją, zwracając szczególną uwagę na jakość mieszanek i zapewniając profesjonalne szkolenia dla baristów. Jolly Caffè zawsze była aktywna w promowaniu i zabezpieczaniu najlepszej jakości mieszanek kawy i włoskiego espresso.

W 1989 r. Jolly Caffè stało się jednym z założycieli "Coffee Bar Roasters Consortium", a od 1992 r. "Grancaffè Consortium" - grupy jedenastu włoskich palarni najwyższej jakości. W 1993 r. Jolly Caffè rozpoczęła współpracę z "Międzynarodowym Instytutem Degustatorów Kawy" (IIAC), aby zdefiniować pojęcie kawy najwyższej jakości. W tamtym czasie nie istniała ani naukowa definicja włoskiego espresso, ani naukowa metoda opisywania właściwości technicznych i sensorycznych kaw najwyższej jakości.
Konsekwentnie koncentrując się na jakości jako integralnej części swoich wartości korporacyjnych, Jolly Caffe w 1998 roku stała się członkiem - założycielem Narodowego Instytutu Włoskiego Espresso, organizacji non-profit powołanej w celu obrony i promowania włoskiego espresso we Włoszech i na świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...