Wczytuję dane...
Model: 0843
Data przydatności: 09/2019
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Kawa ziarnista Kimbo Elite 100% Arabica Top Selection 3 kg.

Mieszanka najwyższej jakości kawy klasy barowej. 100% doskonałej Arabiki pochodzącej z Ameryki Środkowej, z najlepszych brazylijskich plantacji. Kawa o delikatnym zapachu i niewielkiej kwasowości. Idealny wybór dla wszystkich, którzy lubią delektować się każdym łykiem najlepszego espresso. Produkt unikatowy, dedykowany kawiarniom, restauracjom, barom i hotelom.

  • Typ: ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 09/2019.
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 3000 g

Historia firmy Cafe' do Brasil.

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadziła do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jeśli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...