Model: 0841
Data przydatności: 06/2019
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa ziarnista Kimbo Espresso Vending Armonico 1 kg.

Mieszanka wyselekcjonowanych ziaren kawy Arabica z niewielkim dodatkiem ziaren Robusty, specjalnie dobieranych, dla uzyskania najlepszego smaku w profesjonalnych i domowych ekspresach do kawy. Kawa o słodkiej nucie owocowej, przygotowywana wedle neopolitańskiej tradycji palenia. Kawa o doskonałej kremowej konsystencji. Produkt wpisujący się w charakterystyczną sztukę palenia i tradycję palarni KIMBO.

  • Typ: ziarnista
  • Skład: Arabica / Robusta
  • Data przydatności do spożycia powyżej
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 1000 g

Historia firmy Cafe' do Brasil.


Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...