Wczytuję dane...
Model: 0209
Data przydatności: 03/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

La Brasiliana Extra to mieszanka 6 najdoskonalszych rodzajów Arabik i Robusty.

Kawa nadaje się rewelacyjnie do przyrządzenia jako typowe włoskie espresso o głębokim i zbalansowanym smaku, charakteryzuje się intensywnym aromatem oraz trwałą i gęstą cremą.

Świetnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Extra posiada pełny aromat, z pikantnymi niuansami i nutami czekoladowymi.

Torrefazione La Brasiliana w Sklepie Kawa365.pl

O firmie Torrefazione La Brasiliana

Początki Torrefazione La Brasiliana srl sięgają 1948 roku, kiedy Carlo Govoni, dziadek obecnego właściciela otworzył małą kawiarnię w centrum miasta Ferrara. Wówczas też uruchomił zakupioną przed wojną maszynę do palenia kawy. Dzieci Carlo Govoni'ego: Nino, Tina, Corrado i Tino podjęli misję ojca i rozpoczęli palenie pierwszych mieszanek kawy. Zatrudniony niedługo potem boy hotelowy Ailù, młody Afro-Amerykanin, ubrany w czerwony strój ze złotymi guzikami, rozpoczął dostarczanie kawy Klientom zarówno w Ferrarze, jak i pobliskich prowincjach. Pewnego razu, podczas normalnego dnia pracy, Ailù został sportretowany przez lokalnego malarza i od tego momentu stał się symbolem firmy.

Z upływem lat firma ulegała przeobrażeniom, ale zawsze odnosiła się do swojej tradycji.
Obecnie firmą zarządza trzecia generacja rodziny Govoni. Właściciele: Pierluigi, Elisabetta i Giancarlo zachowali tradycyjne produkty, podtrzymując rodzime rzemiosło, a jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, stopniowo adaptowali nowoczesne technologie i maszyny. Jakość mieszanek Brasiliana, świeżość produktów i oryginalne sposoby palenia dostosowane do różnych rodzajów kawy, są kluczowymi czynnikami, które pozwoliły firmie rozszerzyć dystrybucję produktów na całe północne i centralne Włochy oraz wprowadzić je na rynki zagraniczne.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...