Wczytuję dane...
Model: 0633
Data przydatności: 06/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Mokarabia President 1 kg. 100% świetnej, aromatycznej kawy Arabica z włoskiego segmentu premium. Delikatna, lekko kwaskowa, o wyjątkowym zapachu. Z najlepszych ziaren Ameryki Środkowej i Południowej. Kremowa, bogata kawa, o nucie biszkoptowej i subtelnych nutach kwiatowych. Idealna do cappucino i latte.

  • Skład: 100% Arabica
  • Rodzaj: ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 06/2020

O palarni Mokarabia.Kawa Mokarabia w Sklepie Kawa365.pl

Historia palarni Mokarabia sięga 1951 roku i włoskiego Mediolanu. Mokarabia została stworzona z zamiarem przygotowywania najlepszych mieszanek kawy wyłącznie dla włoskich kawiarni i sektoru HoReCa. Wraz z rozwojem czasu i postępu technologicznego, ewaluowała historia firmy. Przedsiębiorstwo zaczęło działać w nowych kanałach dystrybucji. Mimo, iż opracowano nowe możliwości biznesowe, zachowano pierwotną charakterystykę palenia, tradycję rzemieślniczą, rozpoznawalny przez Klientów smak i niepowtarzalny aromat.

W 1977 roku palarnia została kupiona przez cenioną we Włoszech rodzinę Zanetti, kontynuującą najlepsze tradycje kawowe we Włoszech od XVIII wieku. W ofercie palarni poza kawami ziarnistymi znajdują się m. in. kapsułki do systemu Nespresso i saszetki E.S.E. Kawy Mokarabia są symbolem wysokiej jakości i świetnego smaku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...