Wczytuję dane...
Model: 0631
Data przydatności: 03/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Mokarabia Regal 1 kg. Produkt o wysokiej zawartości najlepszych ziaren Arabiki w idealnym połączeniu z wyselekcjonowanymi ziarnami Robusty. Doskonała kawa o intensywnym aromacie i słodkim, orzechowym smaku.

  • Skład: 90% Arabica, 10% Robusta
  • Rodzaj: ziarnista
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Data przydatności do spożycia: 05/2019

O palarni Mokarabia.Kawa Mokarabia w Sklepie Kawa365.pl

Historia palarni Mokarabia sięga 1951 roku i włoskiego Mediolanu. Mokarabia została stworzona z zamiarem przygotowywania najlepszych mieszanek kawy wyłącznie dla włoskich kawiarni i sektoru HoReCa. Wraz z rozwojem czasu i postępu technologicznego, ewaluowała historia firmy. Przedsiębiorstwo zaczęło działać w nowych kanałach dystrybucji. Mimo, iż opracowano nowe możliwości biznesowe, zachowano pierwotną charakterystykę palenia, tradycję rzemieślniczą, rozpoznawalny przez Klientów smak i niepowtarzalny aromat.

W 1977 roku palarnia została kupiona przez cenioną we Włoszech rodzinę Zanetti, kontynuującą najlepsze tradycje kawowe we Włoszech od XVIII wieku. W ofercie palarni poza kawami ziarnistymi znajdują się m. in. kapsułki do systemu Nespresso i saszetki E.S.E. Kawy Mokarabia są symbolem wysokiej jakości i świetnego smaku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...