Wczytuję dane...
Model: 0630
Data przydatności: 11/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Mokarabia Super Bar 1 kg. Wyjątkowe ziarna Arabiki i Robusty wpisujące się w jakość premium kaw Mokarabia. Fantastyczny aromat i delikatny, aksamitny smak z doskonałą kremową konsystencją. Mokarabia Super Bar to mieszanka kawy skomponowana z najwyższej jakości ziaren, pochodzących z różnych stron świata. Idealna do stworzenia wyjątkowego latte czy urzekającego cappuccino.

  • Skład: 60% Arabica, 40% Robusta
  • Rodzaj: ziarnista
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: wysoka
  • Data przydatności do spożycia: 11/2020

O palarni Mokarabia.Kawa Mokarabia w Sklepie Kawa365.pl

Historia palarni Mokarabia sięga 1951 roku i włoskiego Mediolanu. Mokarabia zostałą stworzona z zamiarem przygotowywania najlepszych mieszanek kawy wyłącznie dla włoskich kawiarni i sektoru HoReCa. Wraz z rozwojem czasu i postępu technologicznego, ewaluowała historia firmy. Przedsiębiorstwo zaczęło działać w nowych kanałach dystrybucji. Mimo, iż opracowano nowe możliwości biznesowe, zachowano pierwotną charakterystykę palenia, tradycję rzemieślniczą, rozpoznawalny przez Klientów smak i niepowtarzalny aromat.

W 1977 roku palarnia została kupiona przez cenioną we Włoszech rodzinę Zanetti, kontynuującą najlepsze tradycje kawowe we Włoszech od XVIII wieku. W ofercie palarni poza kawami ziarnistymi znajdują się m. in. kapsułki do systemu Nespresso i saszetki E.S.E. Kawy Mokarabia są symbolem wysokiej jakości i świetnego smaku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...