Wczytuję dane...
Model: 0326
Data przydatności: 06/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Molinari Espresso to wyśmienita mieszanka ziaren Arabiki i Robusty głównie z centralnej Ameryki. Doskonała mieszanka najlepszych kaw daje tej kawie niepowtarzalną cielistość, kremowość i aromat.

Charakteryzują się trwałym aromatem i silnym smakiem. Idealna mieszanka dla miłośników aromatycznej kawy.

  • Skład:  Arabica i Robusta 
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: średnia 
  • Opakowanie: 1000g 
  • Typ: Kawa ziarnista

Przedstawione zdjęcie opakowania może nieznacznie różnić się od jego rzeczywistego wyglądu.
Data przydatności do spożycia: 06/2020

Średnie wartości odżywcze

 

100g

25ml*

Wartość energetyczna

219 kcal/ 1193 kJ

5 kcal/ 19 kJ

Tłuszcz

9,4 g

w tym nasycone

4,2 g

Węglowodany

w tym cukry

Białko

19 g

0,6 g

Sól

*Wartości odnoszą się do kawy bez dodatków przygotowanej z ekstrakcji w kawiarce z 7g kawy

O firmie Molinari.

Firma handlowa "Giuseppe Molinari" powstała w 1804 roku. Sukces i rozgłos uzyskała dzięki dostarczaniu od 1880 roku swoich produktów do domu rodziny królewskiej Savoia, jednej z najstarszych rodzin królewskich na świecie. Przedsiębiorstwo nosiło wówczas nazwę "Ditta Fratelli Molinari" - "Firma Braci Molinari". Także w tym okresie jeden z produktów Braci - ocet - zdobył wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród, dzięki czemu firma Molinari stała się znana jeszcMolinari - Kawa365.plze szerszemu gronu odbiorców. W 1911 roku, w ślad za otwarciem innych wiodących kawiarni we Włoszech ("Florian" w Wenecji i "Caffè Greco" w Rzymie), rodzina otworzyła w samym sercu Modeny "Bar Molinari", który stał się miejscem spotkań dla ludności całego miasta, szczególnie dla artystów i intelektualistów.

W 1944 roku założyciel firmy Giuseppe i jego synowie: Alberto i Emilio z sukcesem rozpoczęli proces palenia kawy w zakładach na Via Rismondo, w środku historycznego centrum miasta. Jako że firma rozszerzyła profil działalności biznesowej i swoje przychody, proces palenia kawy został przeniesiony najpierw na Via Modonella, a ostatecznie na Via Fanti. Tutaj firma zmieniła swoją strukturę korporacyjną, by stać się "Caffè Molinari SpA". Na Via Fanti kawa nadal jest palona z miłością i pasją. Firma nieustannie dąży do uzyskiwania doskonałej jakości produktu. To właśnie na Via Fanti przedsiębiorstwo Molinari otworzyło nowe projekty badawcze w zakresie najnowszych technologii opakowaniowych. Dzięki połączeniu jakości produktu z inwestycją w nowych technologie, Caffè Molinari szybko stała się wiodącą firmą w branży kawowej zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Obecnie Caffè Molinari prowadzi działalność przy Via Francia 20.

       

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...